پاکت بسته بندی لباس

پاکت شیک برای بسته بندی لباس

برای بسته‌بندی لباس ابتدا به نیاز های بسته بندی لباس میپردزایم سپس پاکت بسته بندی لباس را بررسی میکنیم.

بسته بندی لباس

تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که تاثیر یک پاکت بسته‌بندی ساده روی کسب و کار چگونه است؟ این امر نه تنها برای یک کالای تجملاتی، بلکه در موارد پیش پا افتاده ای چون بسته‌بندی پوشاک نیز مسئله ای ضروری محسوب میشود. بسته‌بندی پوشاک متشکل از مواردی چون تصویر محصول، اطلاعات ارائه شده مناسب، ایجاد حس اطمینان و محافظت از لباس در برابر آسیب های احتمالی خارجی است. در این شرایط یک بسته‌بندی لباس مناسب باید چگونه باشد؟

همواره کیفیت بالای لباس و پوشاک برای برای خریداران از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است که این یک امر طبیعی است؛ اما این تمام ماجرا نمیباشد. پوشاک پس از تولید، توسط پاکت های بسته بندی به بازار عرضه میشوند و در اختیار مردم قرار میگیرند. از این رو بسته بندی آن ها باید بتواند از محتویات محافظت لازم را به عمل آورد. برای مثال، احتمال پارگی در آنها به حداقل رسیده باشد تا هوا یا گرد و خاک لباس را آلوده نکند. همچنین به هنگام حمل و نقل و جابجایی استحکام لازم را داشته باشند و از صدمات احتمالی جلوگیری کنند. تولیدکنندگان این صنعت نیز در تلاش اند تا با استفاده از این نکته، مرغوبیت محصولات خود را افزایش دهند.

لفاف مورد استفاده در بسته بندی پوشاک، باید شفاف باشد. همانطور که بیان شد، پاکت ها باید به گونه ای باشند تا حس اطمینان را در خریداران ایجاد نمایند. لفاف های شفاف باعث میشوند تا لباس، جنس و رنگ محصول به صورت کامل نمایان شود.

پاکت های سه طرف دوخت زیپدار در این زمینه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. به علاوه، پانچ آویز، گوشه های گرد، زیپ جیبی و پانچ آسان باز شو از جمله امکانات جانبی چنین بسته بندی ها هستند که دسترسی راحت تری را برای مصرف کننده فراهم می آورند.

ویژگی بسته‌بندی پاکتی لباس

یکی از ویژگی های مهم این نوع از بسته‌بندی، چاپ اطلاعات روی آن ها است. تولید کنندگان میتوانند متناسب با نیاز خود مواردی چون نام و لوگوی شرکت تولید کننده، تصویر محصول، اطلاعاتی درباره جنس، رنگ و سایز لباس و قیمت را روی محصولات خود چاپ نمایند.

اطلاعات چاپی در فرآیند بازاریابی محصول بسیار موثر اند. یکی از مواردی که رو بسته بندی درج میشوند، طرح و شکل لباس است. هر چه این تصویر خلاقانه تر عکسبرداری شده باشد و نمای کلی تری از لباس را نشان دهد، تمایل مشتری نسبت به خرید بیشتر خواهد شد.

لازم به ذکر است که هر چه این موارد با طرح و رنگ آمیزی مناسب تر چاپ شوند، ارزش محصول بیشتر از قبل درک میشود. از این رو حس بهتری نیز به خریدار منتقل خواهد شد.

نمونه کار سفارشی جهت قرار دادن لباس در بوتیک

پاکت های بسته‌بندی عمومی جهت بسته بندی لباس

پاکتهای سه طرف دوخت دو رو شفاف و شفاف متالایز

پاکت شفاف متالایز داخل نقره ای 

شفاف متالایز داخل طلائی

بهترین بسته بندی لباس

با توجه به نمای زیبای خود لباس بهترین نوع پاکت بسته بندی پاکتی میباشد که قسمت بیشتر آن شفاف باشد یعنی با قرار گیری لباس به طور واضح لباس مشخص باشد که مصرف کننده بتواند در خرید راحت تر تصمیم بگیرد

مشخص بودن بخش بیشتر لباس باعث میشود که هم رنگ لباس کیفیت ساخت به طور کامل در معرض نمایش باشد.

و از ورود گردو خاک و رطوبت به لباس جولوی گیری شود و به بهداشتی ترین حالت ممکن به دست مصرف کننده برسد همچنین از آسیب احتمالی در مقابل پارگی جولوگیری مکیند.

با ارتباط گرفتن با کارشناسان زیپ پکمیتوانید بهترین پاکت بسته بندی لباسی را یا از نمونه های عمومی سایت انتخاب کنید یا اینکه با توجه به مولفه های مورد نظر شما تولید کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *