چاپ سیلک پاکت چاپ عمومی

انواع پاکتهای بسته بندی زیپ پک در سایز های مختلف

چاپ سیلک پاکت چاپ عمومی

طرح های پاکت چاپ عمومی

15در23 در طرح‌های، عمومی، سگ و گربه، ادویه جات، آجیل، قهوه، 20در30، عمومی، آجیل، قهوه به شما عزیزان ارائه می‌شود.

نگاه کلی به پاکت چاپ عمومی

پاکت چاپ عمومی زیپدار گاست دار،پاکت ته گاست(پاکت ایستاده زیپدار) که با اسامی پاکت ایستاده و پاکت ساندیسی نیز شناخته می شود. در اصل یک کیسه پلاستیکی بسته شده با یک ته گرد است.

پاکت ته گاست (پاکت ایستاده زیپدار) به گونه ای طراحی شده است که برای مقاومت بیشتر آن، لبه گاست به دو طرف دیواره ها جوش داده شده است. برخلاف فرم های دیگر بسته بندی انعطاف پذیرپاکت زیپ دار گاست دار یا پاکت ته گاست (پاکت ایستاده زیپدار) می‌تواند بدون نیاز به هیچگونه پشتیبان، عمودی بایستد. سبب این امر گاست پایین پاکت است.

مزیت های پاکت چاپ عمومی

_پاکت زیپدار گاست دار یا پاکت ته گاست (پاکت ایستاده زیپدار) مقرون به صرفه ترین پاکت در بازار بوده است.

_قابلیت ایستایی بالا

_نمای خوبی را در قفسه میدهد.

_مقاوم بودن در مقابل فشار

_ پنجره داربودن

_جنس مناسب

_زیپ با کیفیت

_به دلیل زیپ با کیفیت قابلیت چندین بار مصرف بودن را دارد.

_چاپ پذیری

_طرح دار بودن

جنس پاکت چاپ عمومی

_لایه داخل پلی اتیلین 100میکرون

_لایه بیرونی پلی استر شفاف رنگی 12میکرون

_جنس لایه داخلی تمامی پاکت ها از نوع پلی اتیلن بهداشتی یا اصطلاحا food grade هست که درصورت نیاز مجوز بهداشت تقدیمتان می‌شود.

دلیل استفاده از آسان باز شو در پاکت

در دوسمت پاکت بالا زیپ شیاری است بعد از اینکه  در صورت صلاح دید دوخت میزنید بالای زیپ را، باعث میشود مصرف کننده در هنگام استفاده از پاکت به راحتی از این شیار ها پاکت را پاره کند. از زیپش استفاده کند.

دلایل مهم پرس کردن

نکته دیگری که مهم است برای دوستانی ک ارسال به شهر های دیگر دارند پرس کردن پاکت می‌باشد، که از محصول داخل پاکت به خوبی محافظت می‌کند. پرس های کنار و زیر پاکت از کیفیت قابل قبولی بر خوردار است. اما در اثر فشار در ارگان های ارسال بار این امکان وجود دارد زیپ پاکت باز شود. دوخت حرارتی باعث ایمن نگه داشتن محصول شما می‌شود. این حس به مشتری شما منتقل می‌شود. بعد از پر شدن پاکت توسط مصرف کننده  از پلمپ بازشده است.

موارد مصرف پاکت چاپ عمومی

  • خشکبار
  • ادویه جات
  • آجیل
  • گرانولا
  • میوه خشک
  • شکلات
  • سویق
  • گیاهان دارویی
  • ادویه جات

جمع بندی

پاکت زیپدار گاست یا پاکت ته گاست (پاکت ایستاده زیپدار) مقرون به صرفه ترین پاکت در بازار بوده،مناسب محصولات سبک می باشد. از جمله پاکت ها لوکس و پر کاربرد در صنعت بسه بندی به شمار می آید. به دلیل کیفیت خوب جنس و زیپ بسیار پر فروش می‌باشد. پاکت پر کاربری برای مصرف کننده به شمار میرود،که در نهایت رضایت مشترتون را رقم میزند. جنس لایه داخلی تمامی پاکت ها از نوع پلی اتیلن بهداشتی یا اصطلاحا food grade هست که درصورت نیاز مجوز بهداشت تقدیمتون می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *