پاکت گاست دار چیست؟

بنر پاکت گاست دار چیست؟

در این مقاله به پاسخ به سوال پاکت گاست دار جیست میپردازیم و میخواهیم اطلاعات خود در این مورد را افزایش دهیم.

پاکت گاست دار

در امر تولید پاکت های بسته بندی، یکی از مهمترین گروه‌های بسته بندی شامل انواع پاکت های گاست دار می شود. پاکت های گاست دار به طور کلی به سه بخش تقسیم می شوند. پاکت های ته گاست، پاکت های بغل گاست و پاکتی که سه طرف گاست باشد که به پاکت باکس پوچ معروف است. در ادامه به توضیح تک تک انواع پاکت گاست دار خواهیم پرداخت.
اما در ابتدا خوب است با مفهوم گاست آشنا شویم.

گاست چیست؟

گاست در اصل قسمتی از پاکت است که برای ایجاد فضای بیشتر و تقویت ساختار پاکت انعطاف پذیر اضافه می شود. برای توضیح بیشتر اگر یک پاکت به شکل مکعب مستطیل درنظر گرفته شود که دارای طول، عرض و ارتفاع می باشد، ارتفاع مکعب مستطیل گاست نامیده می شود.

پاکت گاست دار حضور فعال و پر رنگی در صنعت بسته‌بندی دارند به همین دلیل لازم است تا با انواع آن آشنا شوید.

پاکت ته گاست

یکی از زیبا ترین و شکیل ترین مدل های بسته بندی، پاکت های بسته بندی ته گاست دار می‌باشد. پاکت ته گاست که با نام های پاکت ایستاده و پاکت ساندیسی هم شناخته می شود، دارای گاست در قسمت پایینی پاکت می باشد. پاکت های بسته بندی ته گاست دار بخاطر پهن تر بودن قسمت زیرین، قابلیت این را دارد که به صورت عمودی روی سطوح صاف قرار بگیرد که وجهه زیبایی به آن میدهد. پاکت ته گاست معمولاً برای بسته بندی های

بهترین پاکت های ته گاست

پاکت بغل گاست

پاکت های بغل گاست نسبت به پاکت های ته گاست کمتر شبیه به جعبه هستند و این امر باعث می شود فضای کمتری در قفسه فروشگاه‌ها اشغال کنند. همانطور که از اسم آنها پیداست، فضای اضافی این نوع پاکتها در کناره های آن قرار دارد. پاکت های بغل گاست برای بسته بندی اسنک ها و مواد غذایی منجمد،قهوه،چای،مواد شیمایی،کود محبوبیت فراوانی دارند.
پاکت بغل گاست دارای ظاهر بسیار جذاب و مقاومی میباشد، و این موضوع تأثیر فوق‌العاده‌ای بر میزان فروش شما دارد.

در بین پاکت های گاست دار ، پاکت های بغل گاست محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه دارند .

بهترین پاکت های بغل گاست

یک بسته بندی زیبا و جذاب به هیچ وجه یک هزینه اضافی نیست، بلکه با افزایش این گونه ویژگی ها برای کالای خود، افزایش حجم فروش و جلب اعتماد مشتری را بدست خواهید آورد.

توجه کنید:پاکت بغل گاست بدون زیپ میباشد و برای پلمپ پاکت به دستگاه دوخت حرارتی احتیاج است.

پاکت باکس پوچ

باکس پوچ جذابترین نوع بسته بندی در انواع پاکت به شمار می رود. این نوع پاکت بسته بندی در قسمت زیرین و کناره ها دارای گاست می باشد که باعث بوجود آمدن ظاهر جعبه مانند و افزایش قابلیت ایستایی پاکت می‌شود. ایستایی این پاکت ها باعث می شود که به راحتی در ویترین فروشگاه خود نمایی کنند.
پاکت های باکس پوچ یکی از پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین انواع پاکت های بسته بندی برای انواع پودرها و قهوه می‌باشند.

بسیاری از شرکت های معتبر تولید قهوه از این نوع پاکت ها برای بسته بندی تولیدات خود استفاده میکنند. این محصول معمولاً با یک زیپ باز شونده ارائه می شود تا پس از یک بار استفاده نیز باز هم بتوان از پاکت مذکور استفاده کرد. همچنین از پاکت باکس پوچ برای بسته بندی چای و دانه قهوه، دمنوش‌ها، میوه‌های خشک و انواع آجیل و خشکبار، غلات، غذای حیوانات و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

پاکت گاست دار طرح باکس پوچ از بهترین نوع بسته بندی انواع وسایل است و شما میتوانید به راحتی انواع وسایل را درون آن قرار دهید .

توجه کنید:همانند پاکت بغل گاست، پاکت سه طرف گاست(باکس پوچ)به دستگاه دوخت حرارتی برای پلمپ کردن پاکت احتیاج دارد.

 

سخن زیپ پک

زیپ پک توان تولید انواع پاکت های بسته بندی مانند:

  • ته گاست
  • بغل گاست
  • سه طرف گاست

در هر طرح و سایزی که شما احتیاج داشته باشید را دارد. شما میتوانید انواع پاکت گاست دار را از ما با بهترین قیمت خریداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *