میوه خشک در پاکت باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق

میوه خشک در پاکت باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق

در این ویدئو حداکثر حجم پذیری باکس پوچ شفاف براق بر اساس میوه خشک بررسی میکنیم.

میوه خشک چیست؟

اگر از طرفداران این خوراکی خوشمزه باشید، حتماً این سوال برای شما هم پیش آمده است که این جذاب دوست داشتنی چیست؟ چه تاریخچه‌ای دارد؟ چه شد که انسانها فهمیدن که می‌توانند میوه را به صورت خشک شده استفاده کنند؟ آیا میوه خشک علاوه بر مزۀ دل انگیزش خواصی هم دارد؟ یا دلیل چاق کننده بودن میوه خشک چیست؟

تاریخچه میوه خشک

برای دانستن تاریخچه میوه خشک، باید به زمان انسانهای اولیه بازگردیم. زمانی که اجداد ما، شکارچیانی بودند که برای یافتن غذا در طبیعت جستجو می‌کردند. در همین زمان بود که انجیرهای افتاده از درخت که توسط خورشید خشک شده بودند توسط انسان کشف شد و به دلیل شیرین بودن مزه‌اش، به سرعت، به یک خوراکی پرطرفدار تبدیل شد.
میوه خشک، خواستگاهی مدیترانه‌ای دارد و اولین میوه خشکهای کشف شده شامل کشمش، انجیر و خرما می‌شوند. این خوراکی خوشمزه، به سرعت و در طول تاریخ، راه خود را به وعده‌های غذایی مردم اشرافی و عادی باز کرد. دلیل دیگری که میوه خشک به یک خوراک پرطرفدار تبدیل شد، مدت زمان ماندگاری بالای آن بود. به همین علت، در زمانی که تهیۀ مواد غذایی تازه سخت بود (مانند زمان جنگ)، استفاده از میوه خشک در میان مردم، بسیار محبوب گردید.

خواص میوه خشک چیست؟

پس از آنکه دانستیم تاریخچه میوه خشک چیست، بهتر است به پاسخ این سوال بپردازیم که خواص میوه خشک چیست و چه فوایدی برای بدن خواهد داشت. از آنجایی که میوه خشک از میوه ساخته می‌شود، می‌توانیم بگوییم تمامی خواص میوه‌ای که از آن گرفته شده، به جز مواد معدنی و ویتامینهای محلول در آب، را با خود به همراه خواهد داشت. دلیل این مسئله هم، از بین رفتن آب موجود در میوه در پروسۀ خشک شدن میوه و متعاقباً از بین رفتن مواد محلول در آب می‌باشد.

بسته بندی میوه خشک

با توجه به نیاز مصرف کننده و استقبال خوب از میوه خشک بعتر است روی بسته بندی میوه خشک کار کنیم.که در این ویدئو میوه خشک را در پاکت باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق بررسی کنیم

دلیل بررسی این پاکت تقاضای شما مشتریان عزیز بود که با دیدن این ویدئو بهتر میتوانید در انتخاب سایز باکس پوچ شفاف مات پنجره براق عمل کنید.

باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق

باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق یا پاکت سه طرف گاست پاکتی ک علاوه بر گاست (پاشنه)پایین پاکت.بغل های پاکت هم گاست دارد را پاکت باکس پوچ مینامند.

زیپ جیبی

از بروز ترین امکانات این پاکت میتوان به زیپ جیبی پاکت اشاره کرد. طریقه کارایی این زیپ به این شکل است که بعد از پر کردن محصول بالای پاکت را با دستگاه دوخت حرارتی دوخت میزنید.مصرف کننده زیپر یا زیپ پلمپ یا زیپ جیبی رو کشیده و از زیپ داخل پاکت استفاده میکند.زیپ جیبی منحصر بفرد و استفاده چندین باره از این پاکت بهترین تبلغ برای کسب کار شما میباشد.

توجه کنید

برای پلمپ کردن این پاکت حتما به دستگاه دوخت حراراتی احتیاج است.

مزیت های پاکت باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق

_دارای کفه‌ ی صاف بوده و قابلیت ایستایی بالایی دارد.

_همچنین پر کردن محصول داخل پاکت باکس پوچ بسیار راحت‌تر از سایر پاکت‌های انعطاف‌پذیر می‌باشد.

_جایگزین مناسبی برای جعبه‌های کارتن تاشو می‌باشد.

_امکان نمایش برند تجاریشان را در هر چهار طرف عمودی پاکت باکس پوچ و همچنین قسمت پایین پاکت فراهم می‌کند.

_با توجه به کاهش هزینه مواد اولیه پاکت باکس پوچ در مقایسه با مواد اولیه بسته بندی هایی همچون بطری و قوطی،پاکت باکس پوچ با مزایای بیشتر مانند افزایش ظرفیت بسته بندی باعث صرفه جویی در مواد اولیه و کاهش آسیب به محیط زیست شده‌ است.

_استفاده چندین باره از پاکت(به دلیل زیپ جیبی داشتن بعد از باز کردن زیپ پلمپ احتیاجی به دور انداختن پاکت نیست) و دیده شدن محصول داخل پاکت

_چاپ پذیری مناسب

جنس پاکت

پاکت باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق

جنس داخلی پلی اتیلن 100میکرون. لایه بیرونی پلی استر شفاف 12میکرون میباشید.

جنس لایه داخلی تمامی پاکت ها از نوع پلی اتیلن بهداشتی یا اصطلاحا food grade هست که درصورت نیاز مجوز بهداشت تقدیمتون میشه.

جمع بندی

علاوه بر ایجاد قابلیت استفاده آسان از محصولات باکس پوچ شفاف مات با پنجره براق به شرکت‌های تولیدکننده

و شرکت‌هایی که درگیر فرایند بسته بندی  محصولات هستند.این فرصت را می‌دهد تا ظاهر بسیار مطلوبی برای جلب توجه خریداران خرده فروش و مصرف‌کنندگان نهایی محصولات طراحی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *